Samsung 40” Smart TV – UE40ES6300 - Image 1
Samsung 40” Smart TV – UE40ES6300 - Image 2
Samsung 40” Smart TV – UE40ES6300 - Image 3
Samsung 40” Smart TV – UE40ES6300 - Image 4
Samsung 40” Smart TV – UE40ES6300
  • 15 hours
  • 68 views
  • Kildare Town, Kildare
Description
Samsung 40-inch Full HD Smart TV (Model: UE40ES6300) in good working condition. A solid everyday TV with built-in Smart Hub and wireless connectivity. Key specs: • Screen: 40” Full HD (1080p) • Smart TV with Samsung Smart Hub • Built-in Wi-Fi (no dongle needed) • Ports: 3x HDMI, 2x USB, optical audio out • CMR 100Hz (motion clarity)
[object Object] image
Jithindasv
  • Private Seller
  • Kildare Town, Kildare
 Email, Phone
No rating
0
No reviews yet
New
on DoneDeal
1 Active ad|1 Total ad
View all ads
DoneDeal Rating
This seller does not have a rating yet.
Find out how we are keeping you safe.
Learn More
You may also like
  • Similar items in your price range
  • no-image
    1 / 6
    40” TV with Smart Stick
    • 1 day
    • South City, Co. Dublin
  • no-image
    1 / 8
    Toshiba 43" Smart tv HD
    • 14 hours
    • Swords, Co. Dublin
    1 / 1
    Smart TV
    • 16 days
    • Navan, Co. Meath
    1 / 2
    Samsung smart tv 65 inch